Udział IPiA w Bałtyckim Festiwalu Nauki 2021

Zapraszamy do udziału w Bałtyckim Festiwalu Nauki uczniów szkół ponadpodstawowych,  studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką wykładów, które odbędą się online na platformach Google Meet i MS Teams.

11.05.2021
Wykład otwarty z zakresu programu Erasmus+

Zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie otwartym z zakresu programu Erasmus+. W trakcie wykładu poruszone zostaną kwestie organizacji wyjazdu, finansowania oraz realizowania programu studiów w ramach studiów. Wykład obejmie również problematykę realizowania praktyk Erasmus+.

10.05.2021
Warsztaty ze sporządzania CV oraz listów motywacyjnych

Zapraszamy na warsztaty ze sporządzania CV oraz listów motywacyjnych. W trakcie szkolenia omówione zostaną aspekty prawne, formalne oraz psychologiczne procesu rekrutacji na stanowiska pracy, z uwzględnieniem szczególnych zasad przypisanych do administracji publicznej.

07.05.2021
IX COLLOQUIUM POLSKO-GRUZIŃSKIE

Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Gdańska Szkoła Wyższa organizują w dniach 21-22 października 2021 roku – w formie zdalnej - IX Colloquium polsko-gruzińskie, pod tytułem: „Kształtowanie się systemów prawnych ‒ ewolucja czy rewolucja? Aspekt historycznoprawny i dogmatycznoprawny”.

05.05.2021
Letnia szkoła prawa obcego: II Summer School of Foreign Law for Russian and international students “Law and Innovations in the Context of New Socio-Economic Challenges”

Zapraszamy do wzięcia udziału w letniej szkole prawa obcego: II Summer School of Foreign Law for Russian and international students “Law and Innovations in the Context of New Socio-Economic Challenges”, organizowanej przez Kutafin State Law Univeristy. Zajęcia w ramach szkoły prawa obcego odbędą się za pomocą komunikatorów online w dniach 14-18 czerwca 2021 r.

05.05.2021