Otwarcie wystawy Instytutu Prawa i Administracji oraz Departamentu Energii Jądrowej

W ramach projektu Aktywna Akademia finansowanego z Ministerstwa Edukacji i Nauki, 21 października 2021 roku miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy: „Jak bezpiecznie przetwarzane i składowane są w Polsce odpady promieniotwórcze czyli 60-lat funkcjonowania Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych w Różanie".

21.10.2021
IX COLLOQUIUM POLSKO-GRUZIŃSKIE

Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku wraz z Wydziałem Prawa Tbilisi State University oraz Gdańską Szkołą Wyższą, zaprasza na międzynarodowe IX Colloquium polsko-gruzińskie, pod tytułem: „Kształtowanie się systemów prawnych ‒ ewolucja czy rewolucja? Aspekt historycznoprawny i dogmatycznoprawny”.

13.10.2021
Wystawa Instytutu Prawa i Administracji oraz Departamentu Energii Jądrowej

W ramach projektu Aktywna Akademia finansowanego z Ministerstwa Edukacji i Nauki zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy: "Jak bezpiecznie przetwarzane i składowane są w Polsce odpady promieniotwórcze czyli 60-lat funkcjonowania Krajowego Składowiska Odpadów Promieniotwórczych w Różanie".

11.10.2021