ELSA Słupsk

Studenci prawa i administracji zainteresowani członkostwem w nowo tworzonym oddziale lokalnym Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa - ELSA Słupsk,

19.10.2020
Zajęcia w trybie zdalnym od 15 X 2020 r.

Dyrektor IPiA prof. dr hab. dr h.c. Dariusz Szpoper w uzgodnieniu z prorektorem ds. kształcenia dr. hab. Andrzejem Urbankiem, prof. AP, zarządził w okresie od dnia 15 X do 15 XI 2020 r. prowadzenie wszystkich zajęć w IPiA w trybie zdalnym z wykorzystaniem platform cyfrowych.

14.10.2020
Nowy Profesor w IPiA

Postanowieniem z dnia 28 września 2020 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, nadał Panu dr. hab. Przemysławowi Dąbrowskiemu tytuł profesora nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne.

14.10.2020
Monografia dr. Łukasza Młynarkiewicza

Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Arche ukazała się monografia dr. Łukasza Młynarkiewicza – adiunkta w Instytucie Prawa i Administracji – zatytułowana: „Decyzja zasadnicza w procesie przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie obiektów energetyki jądrowej”.

02.10.2020
Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora AP, pierwsze zajęcia na I roku poszczególnych kierunków studiów (stacjonarnych i niestacjonarnych): Prawo i Administracja I stopnia, odbędą się z bezpośrednim udziałem wykładowcy. Będą one miały charakter zajęć wprowadzających i organizacyjnych (pierwsze zajęcia na I roku Administracji II stopnia odbędą się on-line).

30.09.2020