Spotkanie z cyklu "Na dywaniku u Administratywistów"

Studenckie Koło Naukowe Administratywistów IPiA ma przyjemność zaprosić na drugie spotkanie z cyklu "Na dywaniku u Administratywistów". Gościem specjalnym będzie starosta słupski: Pan Paweł Lisowski.

20.01.2022
Jak radzić sobie ze stresem?

Instytut Prawa i Administracji oraz ELSA Słupsk zapraszają na kolejne spotkanie z Ekspertem - psychologiem, dr. Sebastianem Zdończykiem, zatytułowane: „Jak radzić sobie ze stresem”, które odbędzie 26 stycznia 2022 roku o godz. 18.00 na platformie Google Meet (link zostanie wysłany dzień przed szkoleniem).

08.01.2022
ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku z okazji obchodzonych w tradycji Kościołów wschodnich Świąt Bożego Narodzenia składa najlepsze życzenia - zadumy i refleksji nad treścią przesłania tych dni, a także godnego ich przeżycia w pokoju i zdrowiu.

05.01.2022