Kategoria badawcza "A" dla nauk prawnych

Informujemy, że Akademia Pomorska w Słupsku otrzymała decyzję Ministra Edukacji i Nauki w zakresie ewaluacji działalności naukowej w dyscyplinie nauki prawne.

28.07.2022
Gala wręczenia Nagrody Głównej im. Juliusza Bardacha dr. Oskarowi Kaneckiemu

18 czerwca 2022 roku w auli Uniwersytetu Witolda Wielkiego w Kownie (Republika Litewska) odbyła się uroczystość wręczenia międzynarodowych nagród za najlepsze prace lituanistyczne powstałe w latach 2018-2019 w Europie przyznawanych przez Radę Naukową Instytutu Wielkiego Księstwa Litewskiego w Kownie.

21.06.2022
Sympozjum naukowe w Instytucie Prawa i Administracji

W dniach 1 i 2 czerwca 2022roku odbyło się w Instytucie Prawa i Administracji sympozjum naukowe, zorganizowane wespół z redakcją periodyku „Prawo i Więź” oraz Spółdzielczym Instytutem Naukowym w Sopocie.

03.06.2022
Ogromny skuces naszych studentów

W dniu 31 maja 2022 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego miał miejsce finał Ogólnopolskiej Olimpiady Historyczno – Prawnej im. prof. Michała Sczanieckiego wznowionej po okresie pandemii.

02.06.2022