Egzaminy i zaliczenia w sesji zimowej roku akademickiego 2020/2021

Dyrekcja IPiA przypomina, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną oraz obowiązującymi zarządzeniami JM Rektora Akademii Pomorskiej, przeprowadzenie egzaminów i zaliczeń w sesji zimowej roku akademickiego 2020/2021 jest dopuszczalne wyłącznie w trybie niekontaktowym

18.01.2021
ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Instytut Prawa i Administracji składa życzenia głębokiego  przeżycia tajemnicy  Świąt Bożego Narodzenia wszystkim obchodzącym tą uroczystość w tradycji Kościołów wschodnich.

05.01.2021
ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2021

Z okazji nadchodzącego nowego 2021 roku, życzymy by przyniósł on upragnioną nadzieję zmian, powrotu do status quo ante - końca pandemii, zdrowia i  jak najszybciej rychłych spotkań nas wszystkich w murach Akademii Pomorskiej w Słupsku!

29.12.2020
Kolejny Doktor Habilitowany w IPiA

W dniu 21 grudnia 2020 r. Rada Dyscypliny Nauki Prawne Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie nadała Panu dr. Marcinowi Gliczowi stopień naukowy doktora habilitowanego nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne.

21.12.2020
Ferie naukowe z Instytutem Prawa i Administracji

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, a także osoby interesujące się zagadnieniami z zakresu prawa, na cykl wykładów w ramach wydarzenia: FERIE NAUKOWE Z INSTYTUTEM PRAWA I ADMINISTRACJI AP W SŁUPSKU.

14.12.2020