Pismo okólne Rektora AP

Prosimy o zapoznanie się z pismem okólnym Rektora AP w sprawie wprowadzenia dodatkowych wytycznych do Zasad bezpieczeństwa w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19.

26.11.2021
Porozumienie z Izbą Administracji Skarbowej w Gdańsku

22 listopada 2021 roku, prof. dr. hab. Dariusz Szpoper - Dyrektor Instytutu Prawa i Administracji, w imieniu Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku, podpisał porozumienie z Izbą Administracji Skarbowej w Gdańsku, którą reprezentowała Pani Barbara Bętkowska-Cela - Dyrektor Izby.

23.11.2021
Konkurs Dyrektora Instytutu Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku z wiedzy o państwie i prawie

Dyrektor Instytutu Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku ogłasza trzeci ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych z wiedzy o państwie i prawie, na temat: „Po 100 latach od przyjęcia pierwszych konstytucji niepodległych: Polski i Litwy. Od unii w Krewie do współczesności (ustrój, prawo, myśl polityczno-prawna)”.

22.11.2021
Promocja książki "Atom dla klimatu"

Instytut Prawa i Administracji AP w Słupsku oraz Departament Energii Jądrowej w Ministerstwie Klimatu i Środowiska zapraszają na promocję najnowszej książki Urszuli Teresy Kuczyńskiej, zatytułowanej: "Atom dla klimatu", wydanej nakładem Wydawnictwa Słowa na Wybiegu.

17.11.2021