Finał Debaty Oksfordzkiej

W dniu 10 czerwca 2021 roku odbyła się online Debata Oksfordzka nt.  „Nauczanie zdalne jest lepsze od formy tradycyjnej (bezpośredniej)”.

10.06.2021
DEBATA OKSFORDZKA (ONLINE) 2021

Informujemy, że do organizowanej przez IPiA debaty oksfordzkiej zakwalifikowały się drużyny: II Liceum Ogólnokształcącego w Lęborku oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach.

26.05.2021
Weekendowy kurs Legal Drafting in English Made Easy!

Center for American Studies zaprasza do udziału w intensywnym, weekendowym kursie z pisania dokumentów prawnych w języku angielskim, Legal Drafting in English Made Easy! Prowadzony on będzie przez native speakera, badacza prawa i absolwenta George Mason University w USA, J. Patricka Higginsa.

21.05.2021
Wręczenie nagród i certyfikatów

W dniu 20 maja 2021 roku w Instytucie Prawa i Administracji miało miejsce wręczenie certyfikatów oraz nagród dla zwycięzców I Konkursu z wiedzy o prawie dla studentów IPiA.

21.05.2021