Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Opiekunowie Roku

Opiekunowie roku na poszczególnych kierunkach studiów:

Prawo

rok     stacjonarne                             niestacjonarne
I    dr Anna Skolimowska                       dr Anita Lutkiewicz-Rucińska
     (anna.skolimowska@apsl.edu.pl)    (anita.lutkiewicz-rucinska@apsl.edu.pl)

II    mgr Natalia Pliszka                          mgr Katarzyna Głódkowska
      (natalia.pliszka@apsl.edu.pl)          (katarzyna.glodkowska@apsl.edu.pl)

III   dr Oskar Kanecki                             mgr Maciej Helmin

      (oskar.kanecki@apsl.edu.pl)           (maciej.helmin@apsl.edu.pl) 

IV    mgr Adam Ostrowski                    dr hab. Anna Korzeniewska-Lasota, prof. AP
       (adam.ostrowski@apsl.edu.pl)     (anna.korzeniewska-lasota@apsl.edu.pl)

Administracja SPS

rok    stacjonarne                               niestacjonarne
I    dr Mikołaj Pułło                                          mgr Aleksandra Młynarkiewicz
    (mikolaj.pullo@apsl.edu.pl)                       (aleksandra.mlynarkiewicz@apsl.edu.pl)
 
II    dr Marta Bandzmer-Karuc                       dr Marcin Czechowski
      (marta.bandzmer-karuc@apsl.edu.pl)    (marcin.czechowski@apsl.edu.pl)                                                                 

III    dr Łukasz Kroplewski                               mgr Piotr Skorek
      (lukasz.kroplewski@apsl.edu.pl)             (piotr.skorek@apsl.edu.pl)

Administracja SDS

rok    stacjonarne                                           niestacjonarne
I     --------------------                                             mgr Paweł Jurczyński

                                                                            (pawel.jurczynski@apsl.edu.pl) 

II   dr Renata Wiaderna-Kuśnierz

(renata.wiaderna-kusnierz@apsl.edu.pl)

                                                               

Znajdziesz nas tutaj