Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Weekendowe kursy z języka angielskiego

Weekendowe kursy z języka angielskiego

Fundacja Center For American Studies zaprasza studentów i pracowników do udziału w dwóch certyfikowanych weekendowych kursach.

Pierwszy z nich, Academic Writing in English Made Painless! nauczy Cię, jak opanować sztukę pisania akademickiego w języku angielskim, obejmując gramatykę, budowanie zdań i wypracowywanie stylu, a także wyjaśni najczęstsze błędy i sposoby na ich uniknięcie – wszystko to na konkretnych przykładach.

Termin kursu: 15-17 października 2021 (kurs zaczyna się w piątek wieczorem i kończy w niedzielę po południu). Sugerowana rejestracja: do 6 października 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/2hnC65L5j

Drugi z kursów, ma za zadanie przygotować wszystkich zainteresowanych do egzaminu TOEFL – "TOEFL: A Straightforward Approach". W jego trakcie otrzymasz między innymi praktyczne porady jak przygotować się do egzaminu TOEFL (Test of English as a Foreign Language) oraz sprawdzisz swoją wiedzę językową podczas interakcji z native speakerami.

Termin kursu: 5-7 listopada (kurs rozpoczyna się w piątek wieczorem i kończy w niedzielę po południu). Sugerowana rejestracja: do 31 października 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/1AYEWa33u

 

Znajdziesz nas tutaj