Rekrutacja na Kolegium Legislacji

Trwa rekrutacja studentów prawa z całej Polski na Kolegium Legislacji

Jest to druga edycja projektu skierowanego do trzydziestu wybranych w drodze konkursu studentów prawa z całej Polski, organizowanego przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych oraz Rządowe Centrum Legislacji. Będzie to czterodniowe spotkanie edukacyjne umożliwiające uczestnikom udział w serii wykładów i warsztatów poświęconym zagadnieniom prawnym i społecznym prowadzonym przez grupę wyspecjalizowanych prawników, polityków, urzędników i inne osoby pełniące istotne funkcje w aparacie państwowym RP. II edycja Kolegium Legislacji pn.: "Sztuka legislacji" odbędzie się w dniach od 9 do 14 listopada 2021 roku.

Zgłoszenia należy składać do 10 października do godz. 23:59. Link do zgłoszeń: https://tiny.pl/971jx

Więcej informacji na stronie: www.kolegiumlegislacji.pl