Patronat Prezesa Sądu Apelacyjnego w Gdańsku SSA Artura Lesiaka nad Konkursem fotograficznym w IPiA

Miło nam poinformować, że Pan SSA Artur Lesiak – Prezes Sądu Apelacyjnego w Gdańsku objął patronatem I. Edycję Konkursu fotograficznego w Instytucie Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej – 2021 r.

Tematyką konkursu są: Siedziby sądów w Polsce w fotograficznym kadrze uczniów szkół średnich i studentów Prawa i Administracji. Konkurs jest adresowany zarówno do Uczniów szkół ponadpodstawowych, jak również Studentów IPiA. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 16 czerwca 2021 r. Zachęcamy do nadsyłania kolejnych prac konkursowych.
Szczegóły i regulamin Konkursu dostępne są na stronie internetowej i FB Instytutu Prawa i Administracji.