Konferencja naukowa pt. "Academic partnerships as a form of international cooperation"

W dniu 18 lutego 2021 r. na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Prawniczym odbyła się konferencja naukowa pt. "Academic partnerships as a form of international cooperation", która była współorganizowana przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku.

W konferencji wzięły udział następujące ośrodki naukowe:

·      Lumiere University Lyon 2 (France)

·      University of Naples Federico II (Italy)

·      University of Clermont Auvergne (France)

·      Nari Gursahani Law College (NGLC) (India)

·      Public University of Navarra (Spain)

W imieniu Jego Magnificencji Rektora Akademii Pomorskiej dr hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP przemówienie powitalne wygłosił prof. dr hab. h.c. Dariusz Szpoper.

Konferencja podjęła istotną problematykę współpracy międzynarodowej w czasach pandemii. W jej trakcie podzielono się doświadczeniami w zakresie organizowania studiów oraz staży o charakterze międzynarodowym. W trakcie konferencji jako nasza reprezentantka, przemówienie na temat „Erasmus+ program as a development opportunity. Polish experiences.”, wygłosiła mgr Anna Skolimowska.