Dni Studentów IPiA

Instytut Prawa i Administracji i ELSA Słupsk organizują Dni Studentów IPiA.

Zaczynamy 16 listopada o godzinie 17:00 turniejem siatkówki o puchar Dyrektora IPiA, swoje 6-osobowe drużyny możecie zgłaszać już teraz na adres mailowy: marta.macherauch1@wp.pl

Nie zastanawiajcie się zbyt długo, ilość miejsc jest ograniczona!

Na 17 listopada zaplanowana została projekcja filmu w nowym Klubie Studenckim znajdującym się przy DS1! Start o godzinie 15:00, ale również tutaj obowiązuje ograniczenie osobowe, wejdzie tylko 40 pierwszych osób, dlatego warto nie być spóźnialskim. Będziecie mogli poczuć się jak w kinie, popcorn gwarantowany!
Pozostaje najważniejsze pytanie, jaki film będzie transmitowany? NIESPODZIANKA.

Dni Studentów IPiA zostaną zakończone zabawą w klubie Duo Cafe w Słupsku, start imprezy planowany jest na 18 listopada o godzinie 21:00, również tutaj należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa, więcej informacji już wkrótce.
Na Wasze zapisy czekamy do 7 listopada pod adresem e-mail: marta.macherauch1@wp.pl

Uczestnictwo w wydarzeniach zapewnia Wam certyfikat zwalniający z zajęć, bez konieczności ich odrabiania.