Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Opiekunowie Roku

Opiekunowie roku na poszczególnych kierunkach studiów:

Prawo

rok     stacjonarne                             niestacjonarne
I     mgr Natalia Pliszka                      dr Maciej Bendorf-Bundorf
     (natalia.pliszka@apsl.edu.pl)       (maciek.bendorf@apsl.edu.pl)

II    dr Oskar Kanecki                           mgr Maciej Helmin
      (oskar.kanecki@apsl.edu.pl)        (maciej.helmin@apsl.edu.pl)

III    mgr Adam Ostrowski                   dr hab. Anna Korzeniewska-Lasota, prof. AP
       (adam.ostrowski@apsl.edu.pl)    (anna.korzeniewska-lasota@apsl.edu.pl)

Administracja SPS

rok    stacjonarne                               niestacjonarne
I    mgr Kamil Gaweł                           dr Marcin Czechowski
    (kamil.gawel@apsl.edu.pl)           (marcin.czechowski@apsl.edu.pl)
 
II    dr Paweł Kardasz                          mgr Radosław Pietrzak
      (pawel.kardasz@apsl.edu.pl)      (radoslaw.pietrzak@apsl.edu.pl)                                                                 

III    mgr Piotr Skorek                          mgr Anna Skolimowska
      (piotr.skorek@apsl.edu.pl)          (anna.skolimowska@apsl.edu.pl)

Administracja SDS

rok    stacjonarne                                           niestacjonarne
I    dr Renata Wiaderna-Kuśnierz
     (renata.wiaderna-kusnierz@apsl.edu.pl)     --------------------

II    ------------------                                           dr Anita Lutkiewicz-Rucińska
                                                                         (anita.lutkiewicz-rucinska@apsl.edu.pl)

Znajdziesz nas tutaj