Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym

Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora AP, pierwsze zajęcia na I roku poszczególnych kierunków studiów (stacjonarnych i niestacjonarnych): Prawo i Administracja I stopnia, odbędą się z bezpośrednim udziałem wykładowcy. Będą one miały charakter zajęć wprowadzających i organizacyjnych (pierwsze zajęcia na I roku Administracji II stopnia odbędą się on-line).

Kolejne zajęcia (ćwiczenia i wykłady) na kierunku Administracja (stacjonarna i niestacjonarna, studia I i II stopnia) przybiorą formę zdalnych.
Na kierunku Prawo z kolei, tylko część zajęć (ćwiczenia) – zgodnie z planem kształcenia w systemie hybrydowym – będzie miała charakter tzw. kontaktowych (bezpośrednich).
Prosimy starostów poszczególnych roczników studiów o założenie grupowego adresu e-mail, na którego wykładowcy będą wysyłać linki do spotkań on-line, zgodnie z planem zajęć umieszczonym na stronie, a także wysłanie adresu do prowadzących zajęcia.
Zwracamy się z prośbą o bieżące sprawdzanie strony IPiA, zakładek: Zajęcia dydaktyczne (organizacja, odwołane, przełożone) oraz Studenci/Plan zajęć.  

 

Znajdziesz nas tutaj