Wyniki II Konkursu Dyrektora IPiA z wiedzy o prawie (w zakresie prawa cywilnego) dla studentów IPiA

28 kwietnia 2022 roku odbył się II Konkurs z wiedzy o prawie dla studentów naszego Instytutu. W konkursie mógł wziąć udział każdy, bez względu na kierunek czy rok studiów. Do rozwiązania było 30 pytań z zakresu prawa cywilnego.

Pierwsze miejsce zajął Pan Filip Matyka – student II roku Prawa, studia stacjonarne (29 pkt.)
Nagroda: certyfikat, nagrody książkowe i staż w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Gdańsku (2 tygodnie)

Drugie miejsce zajęła Pani Barbara Molenda – studentka II roku Prawa, studia niestacjonarne (24 pkt.)
Nagroda: certyfikat, nagrody książkowe i staż w Departamencie Energii Jądrowej w Warszawie (2 miesiące)

Trzecie miejsce zajęła Pani Aleksandra Olszyna – studentka II roku Administracji I stopnia, studia stacjonarne (23 pkt.)
Nagroda: certyfikat, nagrody książkowe i staż w Urzędzie Skarbowym w Słupsku (2 tygodnie)

Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku.

Nagrody książkowe ufundowało Wydawnictwo C.H. Beck, za co serdecznie dziękujemy!