Wyniki I Konkursu z wiedzy o prawie dla studentów IPiA

29 kwietnia 2021 roku odbył się online I Konkurs z wiedzy o prawie dla studentów naszego Instytutu. W konkursie mógł wziąć udział każdy, bez względu na kierunek czy rok studiów. Do rozwiązania było 45 pytań z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego i prawa pracy.

Pierwsze miejsce zajął Pan Filip Matyka – student I roku Prawa, studia stacjonarne (37 pkt.)
Nagroda: certyfikat, roczny dostęp do LEX-a, nagrody rzeczowe i staże w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku (tydzień) i Sądzie Okręgowym w Słupsku (2 tygodnie)

Drugie miejsce zajęła Pani Nikola Głowacz – studentka I roku Prawa, studia stacjonarne (32 pkt.)
Nagroda: certyfikat, roczny dostęp do LEX-a, nagrody rzeczowe i staż w Kancelarii Adwokackiej Tomasz Kopoczyński w Gdyni (tydzień)

Trzecie miejsce zajęła Pani Barbara Molenda – studentka I roku Prawa, studia niestacjonarne (31 pkt.)
Nagroda: certyfikat, roczny dostęp do LEX-a, nagrody rzeczowe i staż w Departamencie Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska w Warszawie (tydzień)

Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku.
Relacja z wręczenia nagród wkrótce!