Wyjazd do Sejmu RP

Dnia 14.11.2022 r. w ramach Sejmowego Programu Edukacji Parlamentarnej Poseł na Sejm RP Piotr Müller organizuje wyjazd autokarem do Sejmu

Zwiedzanie Sejmu jest zarezerwowane na godzinę 14:00.
Po zwiedzaniu przewidziany jest obiad.
Wyjazd ten jest w ramach Sejmowego Programu Edukacji Parlamentarnej - dla uczniów/studentów.

Wyjazd jest bezpłatny.

* w skład grupy SPEP mogą wchodzić wyłącznie dzieci, młodzież lub studenci z okręgu wyborczego posła,
* grupa może liczyć maksymalnie 50 osób
* grupa podczas wizyty w Sejmie otrzymuje komplet materiałów edukacyjnych.
* każdy uczestnik musi mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość
* uczestnicy powinni pamiętać też o odpowiednim stroju stosownym do miejsca.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w terminie do 9 listopada na adres: biuro@piotrmuller.pl

W zgłoszeniu proszę o wskazanie imienia, nazwiska nr tel., adres email oraz numer PESEL.

Jednocześnie informujemy, że zarezerwowany termin zwiedzania Sejmu może zostać przesunięty lub odwołany w każdym czasie przez właściwe służby Kancelarii Sejmu, jeśli zwiedzanie mogłoby spowodować utrudnienia w pracy Sejmu lub jego organów oraz w przypadku, gdy zmianom ulegną warunki epidemiologiczne.

W trakcie kontroli pirotechnicznej wszyscy uczestnicy zwiedzania zostaną poddani pomiarowi temperatury. Sejm zastrzega, że osoby, które będą miały temperaturę ciała powyżej 38 stopni nie zostaną wpuszczone o budynku Sejmu.