WYJAZD DO SEJMU

Dnia 20 grudnia 2021 r. w ramach Sejmowego Programu Edukacji Parlamentarnej Poseł Piotr Müller organizuje dla studentów Instytutu Prawa i Administracji wyjazd autokarem do Sejmu. Zwiedzanie Sejmu jest zarezerwowane na godzinę 14:00. Po zwiedzaniu przewidziany jest obiad.

Wyjazd jest bezpłatny.
- grupa może liczyć maksymalnie 30 osób,
- grupa podczas wizyty w Sejmie otrzymuje komplet materiałów edukacyjnych,
- każdy uczestnik musi mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość,
- uczestnicy powinni pamiętać też o odpowiednim stroju stosownym do miejsca.
Jednocześnie organizator zastrzega, że zarezerwowany termin zwiedzania Sejmu może zostać przesunięty lub odwołany w każdym czasie przez właściwe służby Kancelarii Sejmu, jeśli zwiedzanie mogłoby spowodować utrudnienia w pracy Sejmu lub jego organów oraz w przypadku, gdy zmianom ulegną warunki epidemiologiczne.
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w terminie do 17 grudnia tego roku na adres: biuro@piotrmuller.pl (jednocześnie prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL).

Uwaga‼
Ze względu na sytuację epidemiologiczną zwiedzać Sejm mogą wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych. Podczas zwiedzania obowiązuje nakaz:
- zasłaniania ust i nosa maseczką,
- zachowywania bezpiecznego dystansu od innych osób (1,5 m),
- zdezynfekowania dłoni przed wejściem na teren budynków sejmowych,
- unikania kontaktu z powierzchniami dotykowymi,
- poruszania się wyłącznie po wyznaczonej trasie zwiedzania,
- zakrywania łokciem ust i nosa podczas kichania i kaszlu.
W trakcie kontroli pirotechnicznej wszyscy uczestnicy zwiedzania zostaną poddani pomiarowi temperatury. Sejm zastrzega, że osoby, które będą miały temperaturę ciała powyżej 38 stopni nie zostaną wpuszczone do budynku Sejmu.