Wręczenie nagród i certyfikatów

W dniu 20 maja 2021 roku w Instytucie Prawa i Administracji miało miejsce wręczenie certyfikatów oraz nagród dla zwycięzców I Konkursu z wiedzy o prawie dla studentów IPiA.

Pierwsze miejsce zajął Pan Filip Matyka – student I roku Prawa, studia stacjonarne.
Nagroda: certyfikat, roczny dostęp do LEX-a, nagrody rzeczowe i staże w Prokuraturze Okręgowej w Słupsku (tydzień) i Sądzie Okręgowym w Słupsku (2 tygodnie)

Drugie miejsce zajęła Pani Nikola Głowacz – studentka I roku Prawa, studia stacjonarne.
Nagroda: certyfikat, roczny dostęp do LEX-a, nagrody rzeczowe i staż w Kancelarii Adwokackiej Tomasz Kopoczyński w Gdyni (tydzień)

Trzecie miejsce zajęła Pani Barbara Molenda – studentka I roku Prawa, studia niestacjonarne.
Nagroda: certyfikat, roczny dostęp do LEX-a, nagrody rzeczowe i staż w Departamencie Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska w Warszawie (tydzień)

Raz jeszcze gratulujemy!