Transparency International School on Integrity 2021

Zapraszamy studentów do aplikowania na tegoroczną edycję Szkoły letniej pt.: „Transparency International School on Integrity 2021”.

Transparency International School to coroczne szkolenia z zakresu przeciwdziałania korupcji oraz wzmacniania odpowiedzialności przyszłych liderów poprzez zapoznanie swoich uczestników z najnowszymi osiągnięciami w przeciwdziałaniu korupcji i nie tylko.

Wykłady, seminaria i szkolenia zapewniają uczestnikom Transparency International School unikalną mieszankę wiedzy, przy jednoczesnym zachęceniu ich to dostrzegania nowatorskich rozwiązań w wymiarze międzynarodowym. Transparency International School jest organizowana we współpracy z Mykolas Romeris Law School.

Zajęcia w ramach szkoły odbędą się w formie online w dniach 2-7 sierpnia 2021 r.

Termin składania wniosków upływa 11 lipca 2021 r.

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.transparencyschool.org.