Testy-prawnicze.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników IPiA do skorzystania z serwisu testy-prawnicze.pl, prowadzonego przez prestiżowe Wydawnictwo C.H. Beck.

Serwis testy-prawnicze.pl umożliwia szeroki wgląd do testów z zakresu przedmiotów prawniczych i nie tylko. Do także doskonała pomoc w przygotowaniach do egzaminów i kolokwiów, egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze oraz różnych certyfikowanych kursów.
Studenci oraz wykładowcy AP zainteresowani indywidualnym dostępem, proszeni są o przesłanie adresu mailowego oraz danych (imię, nazwisko, nazwa kierunku) celem nadania indywidualnego kodu dostępu, do Pana prof. Przemysława Dąbrowskiego (IPiA): przemyslaw.dabrowski@apsl.edu.pl

Szerzej o nowym produkcie Wydawnictwa C.H. Beck:

„Serwis Testy-prawnicze w wersji Student, składają się ze zbioru 76 testów stanowiących uzupełniające źródło wiedzy w trakcie studiów prawniczych. Pakiet zawiera zestaw pytań opartych na wykładzie akademickim lub przepisach ustaw. Pakiet testów STUDENT przygotowany został w oparciu o przedmioty objęte programem studiów na kierunku prawo. Bazy zawierającej ponad 13 500 pytań aktualizowanych na bieżąco. Aplikacji umożliwiającej rozwiązywanie testów na komputerze i urządzeniach mobilnych (z ich pełną synchronizacją), również w trybie offline. Szczegółowych statystyk umożliwiających analizę rozwiązanych testów. Planu powtórek opartego na udowodnionych naukowo zasadach utrwalania wiadomości w pamięci długotrwałej. Unikalnych funkcjonalności m. in. różnych trybów nauki, możliwości układania własnych testów oraz ich importowania i eksportowania, zapisu ulubionych pytań. Bazy podstaw prawnych z systemu Legalis”.

Instrukcja do logowania: