Ranking kierunków studiów „Perspektywy” 2021

Informujemy, że po niespełna dwóch latach istnienia kierunku Prawo na Akademii Pomorskiej w Słupsku, po raz pierwszy znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu kierunków studiów „Perspektywy” 2021.

Wyprzedziliśmy renomowane fakultety prawa z: Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego czy Uniwersytetu Rzeszowskiego, zaś kolejny uniwersytecki Wydział Prawa i Administracji w Olsztynie, istniejący już od 20 lat, jest tylko jedną pozycję przed nami.

Ogromnym sukcesem IPiA jest zajęcie, pośród wszystkich Wydziałów/Instytutów Prawa w Polsce, drugiego miejsca w ramach kryterium: współpraca międzynarodowa, zaś w kontekście liczby studentów zagranicznych, jesteśmy w pierwszej dziesiątce.

Nie zwalniamy tempa i będziemy walczyć dalej o wyższą pozycję w ogólnopolskich rankingach.