Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Pilotaż serwisu testy-prawnicze.pl w IPiA

Pilotaż serwisu testy-prawnicze.pl w IPiA

Wydawnictwo C.H. Beck przeprowadzi w IPiA pilotaż nowego serwisu (do 1 V 2021 r.): testy-prawnicze.pl, który umożliwia szeroki wgląd do testów z zakresu przedmiotów prawniczych i nie tylko.

 

 

Studenci oraz wykładowcy IPiA zainteresowani indywidualnym dostępem (jedynie 100 kodów), proszeni są o przesłanie adresu mailowego do Pana mgr. Dawida Bągarta (dawid.bagart@apsl.edu.pl). Szerzej o nowym produkcie Wydawnictwa C.H. Beck:

https://www.testy-prawnicze.pl/

„Serwis Testy-prawnicze w wersji Student, składa się ze zbioru 75 testów stanowiących uzupełniające źródło wiedzy w trakcie studiów prawniczych. Pakiet zawiera zestaw pytań opartych na wykładzie akademickim lub przepisach ustaw. Pakiet testów STUDENT przygotowany został w oparciu o przedmioty objęte programem studiów na kierunku prawo. Bazy zawierającej ponad 13 500 pytań aktualizowanych na bieżąco. Aplikacji umożliwiającej rozwiązywanie testów na komputerze i urządzeniach mobilnych (z ich pełną synchronizacją), również w trybie offline. Szczegółowych statystyk umożliwiających analizę rozwiązanych testów. Planu powtórek opartego na udowodnionych naukowo zasadach utrwalania wiadomości w pamięci długotrwałej. Unikalnych funkcjonalności m. in. różnych trybów nauki, możliwości układania własnych testów oraz ich importowania i eksportowania, zapisu ulubionych pytań. Bazy podstaw prawnych z systemu Legalis”.

Znajdziesz nas tutaj