Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Patronat Merytoryczny IPiA nad 8. edycją darmowego programu mentoringowego Tech Leaders

Patronat Merytoryczny IPiA nad 8. edycją darmowego programu mentoringowego Tech Leaders

Informujemy, że nasz Instytut objął patronat merytoryczny nad 8. edycją programu mentoringowego Tech Leaders.

Czym jest Tech Leaders?
- Realizujemy jeden z największych, bezpłatnych programów mentoringowych w Polsce, w której uczestniczki korzystają z wiedzy i doświadczenia ekspertów z branży IT i nowych technologii.
- Ideą Tech Leaders jest stworzenie kobietom - niezależnie od wieku i posiadanych już umiejętności - swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i podnoszenia kompetencji  zawodowych, przy wsparciu doświadczonych mentorek i mentorów.
- Program trwa 4 miesiące (od lutego do czerwca 2023). Mentorzy/-ki i ich podopieczne pracują razem podczas sesji 1 na 1, aby osiągnąć cele ustalone na początku współpracy. Aplikacja dla uczestniczek będzie uruchomiona od 2 stycznia 2023.


Zgłoszenia trwają do 15 stycznia!


Możesz wybrać mentora lub mentorkę z wielu dziedzin: UX Design, Project Management, Big Data, Cybersecurity, Software Development...

Zapraszamy wszystkie kobiety, które poszukują nowej ścieżki zawodowej, chcą nabyć nowe umiejętności lub podszkolić już posiadane. Zostań uczestniczką bezpłatnego programu mentoringowego i rozwijaj swoje umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów.

Szczegóły na stronie: https://techleaders.eu/#about

Znajdziesz nas tutaj