Patronat Merytoryczny IPiA nad 8. edycją darmowego programu mentoringowego Tech Leaders

Informujemy, że nasz Instytut objął patronat merytoryczny nad 8. edycją programu mentoringowego Tech Leaders.

Czym jest Tech Leaders?
- Realizujemy jeden z największych, bezpłatnych programów mentoringowych w Polsce, w której uczestniczki korzystają z wiedzy i doświadczenia ekspertów z branży IT i nowych technologii.
- Ideą Tech Leaders jest stworzenie kobietom - niezależnie od wieku i posiadanych już umiejętności - swobodnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą i podnoszenia kompetencji  zawodowych, przy wsparciu doświadczonych mentorek i mentorów.
- Program trwa 4 miesiące (od lutego do czerwca 2023). Mentorzy/-ki i ich podopieczne pracują razem podczas sesji 1 na 1, aby osiągnąć cele ustalone na początku współpracy. Aplikacja dla uczestniczek będzie uruchomiona od 2 stycznia 2023.

Zgłoszenia trwają do 15 stycznia!

Możesz wybrać mentora lub mentorkę z wielu dziedzin: UX Design, Project Management, Big Data, Cybersecurity, Software Development...

Zapraszamy wszystkie kobiety, które poszukują nowej ścieżki zawodowej, chcą nabyć nowe umiejętności lub podszkolić już posiadane. Zostań uczestniczką bezpłatnego programu mentoringowego i rozwijaj swoje umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów.

Szczegóły na stronie: https://techleaders.eu/#about