Kurs e-learningowy biznesowego języka angielskiego

Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku oferuje wszystkim studentom, doktorantom, uczestnikom studiów podyplomowych i pracownikom Akademii Pomorskiej bezpłatny kurs e-learningowy biznesowego języka angielskiego Business English, będące efektem współpracy Akademii z Wydawnictwem C.H. Beck.

Korzystać z kursów można w dowolnym czasie i trybie, gdyż nie ma w nich żadnych konkretnych terminów zajęć. Można przejść cały kurs w dwa miesiące wakacji albo podzielić materiał na cały rok akademicki. Nie ma negatywnych konsekwencji nieukończenia kursu.

Kurs odbywa się w formie e-learningu na platformie http://elearning.beck.pl/. Udział w kursie, a także jego pozytywne zakończenie, wiąże się z uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego udział. Poziom językowy kursu to B2/C1. Liczba miejsc na kursie nie jest ograniczona.

Zapisy na kurs odbywają się na bieżąco, każda z chętnych osób proszona jest o wysłanie wiadomości na adres: przemyslaw.dabrowski@apsl.edu.pl

Zapisy będą realizowane na koniec każdego miesiąca kalendarzowego (wówczas Wydawnictwo będzie przesyłać dane do logowania osobom zapisanym w minionym miesiącu).
Dostęp do kursu zostanie przyznany na 12 miesięcy poprzez przesłanie na podany adres email danych dostępowych niezwłocznie po zakończeniu bieżącej fazy zapisów