II Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa: „Węzłowe problemy prawa podatkowego”

Zapraszamy do wzięcia udziału w I Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku, która odbędzie się 13 maja 2022 roku, w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy Google Meet.

Głównym celem konferencji jest wywołanie dyskusji na temat obecnych problemów prawa podatkowego w ujęciu dyscyplinarnym, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji „Polski Ład”. Mamy nadzieję, że Konferencja stanie się forum do podjęcia istotnych problemów i wyzwań przed którymi staje prawo podatkowe.
Zgłoszenia na konferencję prosimy przesyłać za pomocą arkusza Google: https://forms.gle/mBMWVLjqWNP89K6k8

Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2022 r.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy koordynatora konferencji dr Anny Skolimowskiej: anna.skolimowska@apsl.edu.pl