I. Edycja Konkursu Fotograficznego w Instytucie Prawa i Administracji – 2021

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów IPiA do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym.

Jego głównym celem jest rozbudzenie wśród Uczestników wiedzy z zakresu struktury i organizacji wymiaru sprawiedliwości, obejmującej w szczególności sądy rejonowe i okręgowe, które swe siedziby mają zazwyczaj w miastach, z których pochodzą nasi przyszli Kandydaci na studia prawnicze i administracyjne oraz studenci IPiA. Najbliższe wiosenne tygodnie, czas zbliżającej się majówki, sprzyjać zapewne będą fotograficznym ujęciom siedzib sądów w naszym regionie i nie tylko. Życzymy udanych zdjęć w plenerze. Jesteśmy bardzo ciekawi rezultatów Waszych prac.
Tematyka konkursu: Siedziby sądów w Polsce w fotograficznym kadrze uczniów szkół średnich i studentów Instytutu Prawa i Administracji
Termin przesłania fotografii konkursowych: 16 czerwca 2021 r.

Adres mailowy do przesyłania fotografii: mikolaj.tarkowski@apsl.edu.pl