Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Ferie naukowe z Instytutem Prawa i Administracji

Ferie naukowe z Instytutem Prawa i Administracji

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, a także osoby interesujące się zagadnieniami z zakresu prawa, na cykl wykładów w ramach wydarzenia: FERIE NAUKOWE Z INSTYTUTEM PRAWA I ADMINISTRACJI AP W SŁUPSKU.

Chcesz posłuchać bardzo ciekawych wykładów najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, chcesz poznać interesujące fakty na temat prawa energii jądrowej czy hejtu w sieci – nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny już teraz:

https://forms.gle/oEtTKjxffq4WfyfE7

O to co proponujemy:

1. Proces zbrodniarzy hitlerowskich w Norymberdze i jego znaczenie dla współczesnej nauki prawa (dr hab. Jarosław Kostrubiec, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - godz. 10.00 - 10.35).

2. Dylematy życiowe skazanych (dr Joanna Felczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - godz. 10.45 - 11.20).

3. Hejt w sieci. Wolność słowa czy mowa nienawiści? (dr hab. Michał Urbańczyk, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - godz. 11.30 - 12.05).

4. Prawo energii jądrowej (dr Tomasz Nowacki, Instytut Prawa i Administracji Akademia Pomorska w Słupsku - godz. 12.15 - 12.50).

5. O przestępstwach białych kołnierzyków i ich obrazie w kinematografii (mgr Anna Skolimowska, Instytut Prawa i Administracji Akademia Pomorska w Słupsku, godz. 13.00 - 13.35).

6. Dookoła najsłynniejszych dochodzeń i spraw sądowych - "po tragedii Titanica" (prof. dr hab. Przemysław Dąbrowski, Instytut Prawa i Administracji Akademia Pomorska w Słupsku - godz. 13.45 - 14.20).


Widzimy się 15 stycznia 2021 roku na platformie MS TEAMS lub GOOGLE MEET

https://forms.gle/oEtTKjxffq4WfyfE7

Osoba do kontaktu: mgr Aleksandra Młynarkiewicz (aleksandra.mlynarkiewicz@apsl.edu.pl)

Znajdziesz nas tutaj