Dzień Krajowej Administracji Skarbowej w Instytucie Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów kierunku prawo i administracja oraz Pracowników IPiA do wzięcia udziału w Dniu Administracji Skarbowej w Instytucie Prawa i Administracji.

Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2022 roku, w godzinach: 10:00-13:00 (w sali 59 IPiA, w holu budynku i na parkingu przy ul. Arciszewskiego 22a). Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem spotkań, wykładów i prezentacji poświęconych działalności i możliwości, jakie daje służba w Administracji Skarbowej w Polsce.