DEBATA OKSFORDZKA (ONLINE) 2021

Zapraszamy uczniów wszystkich klas szkół ponadpodstawowych do udziału w organizowanej przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku Debacie Oksfordzkiej, której temat brzmi.: „Nauczanie zdalne jest lepsze od formy tradycyjnej (bezpośredniej)”.

Wydarzenie odbędzie się online na platformie MS Teams lub Google Meet, w dniu 10 czerwca 2021 r. o godz. 11. 30.

Zgłoszenia 4 - osobowych grup wyrażających wolę udziału w debacie wraz z tezami na rzecz danego stanowiska oraz tezami przeciwnymi (maksymalnie 2 strony) należy przesłać na adres mailowy: przemyslaw.dabrowski@apsl.edu.pl

Regulamin wydarzenia znajduje się na stronie Instytutu w zakładce Konkursy/Debata Oksfordzka.
W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt na adres email: przemyslaw.dabrowski@apsl.edu.pl lub telefoniczny: 533 348 350.