Debata Oksfordzka

Zapraszamy uczniów klas II, III i IV szkół średnich do udziału w organizowanej przez Instytut Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku Debacie Oksfordzkiej na temat: „Wygrana prawa nad moralnością czy moralności nad prawem?”

Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2020 r. o godz. 13.00 w siedzibie Instytutu przy ul. Arciszewskiego 22A, sala 53.

Zgłoszenia 4 osobowych grup wyrażających wolę udziału w debacie wraz z tezami za i przeciw na rzecz każdego ze stanowisk (maksymalnie 2 strony) należy przesłać na adres Instytutu z dopiskiem „Debata Oksfordzka” do dnia 28 lutego 2020 r. (liczy się data stempla pocztowego)

Regulamin wydarzenia znajduje się na stronie Instytutu w zakładce Konkursy/Debata Oksfordzka.

W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt na adres email: anna.korzeniewska-lasota@apsl.edu.pl