Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Prawa i Administracji

Instytut Prawa i Administracji

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Certyfikat „2021 Uczelnia Liderów” dla IPiA

Certyfikat „2021 Uczelnia Liderów” dla IPiA

Z przyjemnością informujemy, że nasz Instytut otrzymał niezwykle prestiżowy Certyfikat „2021 Uczelnia Liderów” w Ogólnopolskim Konkursie i Programie Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”, organizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 

2 lipca 2021 roku odbyła się w Warszawie uroczysta gala wręczenia certyfikatów „2021 Uczelnia Liderów”, na której IPiA reprezentowali: dr hab. Marcin Glicz, prof. AP oraz dr hab. Mikołaj Tarkowski, prof. AP. Przyznanie Certyfikatu świadczy o spełnieniu przez IPiA "wysokich kryteriów jakości kształcenia oraz jest dowodem na to, że absolwenci posiadają kompetencje liderskie i umiejętności zawodowe poszukiwane przez pracodawców. Ponadto potwierdza, że zadania dydaktyczne realizowane są w sposób profesjonalny i efektywny, kształcenie odbywa się zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, a przekazywana studentom wiedza stoi na wysokim poziomie użyteczności, dzięki czemu kształtowane są takie umiejętności i kompetencje jak: kreatywność, przedsiębiorczość, samodzielność w działaniu, umiejętność zarządzania i motywowania, a także zdolność do permanentnego rozwoju”.
W niespełna dwuletnim okresie istnienia IPiA, to już drugie, tak ważne wyróżnienie. W 2020 roku bowiem, kierunek Prawo (jednolite studia magisterskie) otrzymał Certyfikat akredytacyjny „Studia z Przyszłością 2020”, a także Certyfikat nadzwyczajny za najwyższą liczbę punktów rankingowych.

Znajdziesz nas tutaj